Naar hoofdinhoud
  1. Home
  2. Race
  3. Deelnemers

Deelnemers

Deze teams hebben zich al ingeschreven voor de 'SMN Post Drakenbootrace'.

SMN Post Drakenboot Bedrijvenrace (VOL)

  1. PHB Deventer - Deventer
  2. Boon Accountants Belastingadviseurs (Mix-klasse)
  3. Rabobank Apeldoorn en omgeving (Mix-klasse)
  4. Decoverf.nl
  5. Happy Idiots (Mix-klasse)
  6. PCBO Apeldoorn (Mix-klasse)
  7. Pouw
  8. TLS Logistics B.V.
  9. W.G. Schimmel BV
  10. Mayr Melnhof Eerbeek - Eerbeek
  11. Ekro BV team 1
  12. Ekro BV team 2
  13. Dagelijks leven (Mix-klasse)
  14. Emotion
  15. Avantes BV
  16. Puur & Partners
  17. Aan de Stegge Twello BV - Twello
  18. SMN Post
  19. Autototaalglas Amersfoort - Amersfoort
  20. Owens Corning Veil Netherlands BV
  21. 123 Machineverhuur
  22. Van den Berg Schilders
  23. Holland Colours
  24. Jakiro Metaal Recycling - Meppel
  25. Cityside Appartments
  26. Schock
  27. Unive Stad en Land team 1
  28. Unive Stad en Land team 2
  29. Altios
  30. Mulder Connect
  31. Gemeente Apeldoorn
  32. Hanos
  33. Baltus Bloembollen
  34. Veeneman BV
  35. 's Heeren Loo (Mix-klasse)
  36. VREMAC Cilinders B.V.
  37. Boxing Company (Mix-klasse)
  38. Theater Orpheus (Mix-klasse)
  39. Royal Talens
  40. Apeldoorn Flexible Packaging BV
  41. Talma-Borgh
  42. Insight Enterprises Netherlands BV - Team 1. (Mix-klasse)
  43. HNK Apeldoorn
  44. van Dalen
  45. Goos Horeca
  46. Synensis
  47. W&R Plastics
  48. Aldi Groenlo
  49. Centraal Beheer
  50. Draisma
  51. Linthorst
  52. Van Gerrevink
  53. Go-Tan
  54. BAM - Team 1
  55. BAM - Team 2
  56. GVT
  57. A.S. WATSON
  58. Albert Heijn Sprengenpark
  59. Hamer- team 1
  60. Hamer - team 2
  61. Insight Enterprises Netherlands BV. - Team 2 - heren
  62. Atlant - team 1 (Mix-klasse)
  63. Atlant - team 2

SMN Post Drakenbootrace Buurten & Verenigingen (plek voor 54 teams)

  1. Schrijnwerkershorst
  2. Beekbergen
  3. Aquapoldro (vereniging)
  4. Osseveldweg - heren
  5. Ugchelen
  6. Zutphenseweg
  7. SV Dynamo (dames) (vereniging)
  8. SIA (Indoor Atletiek) (vereniging)
  9. Kapelmeestershoeve
  10. SV Dynamo (heren) (vereniging)
  11. AMHC Dames B (vereniging)
  12. KV Apeldoorn (vereniging)
  13. De Parken - lady's
  14. Kanaal-Noord 1
  15. NTK Apeldoorn (vereniging)
  16. Tennisclub Ugchelen (vereniging)
  17. Kanaal-Noord 2
  18. Zeeverkennersgroep Brandaen (vereniging) - Rotterdam
  19. Het Sparrenbos
  20. The Rams RFC (vereniging)
  21. Houttuinen Noord
  22. Waterlei
  23. Frambozenlaan
  24. BC Appoldro 1 (vereniging)
  25. Squash Apeldoorn (vereniging)
  26. Musicalstraat
  27. Interservice Apeldoorn (vereniging)
  28. Apeldoorn Centrum
  29. Koningin Hortenselaan
  30. BC Appoldro 2 (vereniging)
  31. Apeldoorn Noord
  32. Ravelijn
  33. AMHC veteranen C (vereniging)
  34. HCL (Handbal Combinatie de Liemers) (vereniging) - Loo
  35. Ratelaar
  36. Osseveldweg - ladies
  37. Heideblauwtje
  38. Albatross 4 (vereniging)
  39. Mantelmeeuw
  40. Heuvellaan
  41. Zuidbroek
  42. ARV De Grift (vereniging)
  43. Vrijwillige brandweer Hoog Soeren (vereniging)
  44. Sportclub Teuge (vereniging)
  45. Heelmeester op Dreef
  46. Kerschoten
  47. KV Apeldoorn (vereniging)
  48. Menselsshonlaan
  49. de Parken 1
  50. Welgelegen 2
  51. Wieselseweg
  52. Wiesel

MEEDOEN MET JE BEDRIJF

MEEDOEN MET DE BUURT OF VERENIGING