Naar hoofdinhoud
  1. Home
  2. Race
  3. Deelnemers

Deelnemers

Deze teams hebben zich al ingeschreven voor de 'SMN Post Drakenbootrace'.
Inschrijven kan nog steeds, tot uiterlijk 15 mei.

SMN Post Drakenboot Bedrijvenrace

  1. Gemeente Apeldoorn
  2. Incassonet (Mix-klasse)
  3. Aannemingsbedrijf Draisma Apeldoorn B.V.
  4. Orpheus
  5. Cityside Apartments
  6. Centraal Beheer
  7. Bouwbedrijf Aan de Stegge Twello BV
  8. Beekman Transport
  9. GVT
  10. Insight Enterprises BV (Mix-klasse)
  11. Stichting PCBO
  12. Invest Online
  13. Decoverf.nl
  14. Goos horeca BV
  15. Heijmans Bouw & Techniek Apeldoorn
  16. Schöck Nederland b.v
  17. Vallei en Veluwe
  18. A.S. Watson (Mix-klasse)
  19. IHC Vremac Cylinders B.V.
  20. Boon Accountants Belastingadviseurs
  21. BDO Accountants & Belastingadviseurs
  22. Stichting koop voor hoop
  23. Pro sport centrum
  24. Aventes BV
  25. Mayr Melnhof
  26. Holland Colours Europe B.V. (Team 1.)
  27. Holland Colours Europe B.V. (Team 2.)
  28. SMN Post
  29. van Gerrevink
  30. W&R Plastics
  31. Randstad (Team 1.)
  32. Randstad (Team 2.)
  33. Autotaalglas Amersfoort
  34. Aarnink kunststof ramenfabriek
  35. Remeha (Team 1.)
  36. Remeha (Team 2.)
  37. Atlant (Team 1.)
  38. Atlant (Team 2.)
  39. Hanos
  40. TLS Logistics B.V.
  41. Mulder Connect
  42. W.G. Schimmel BV
  43. Paleis het loo
  44. Altios Cloud Experts
  45. BAM Bouw en Techniek Regio Oost
  46. Wensink Mercedes-Benz
  47. Keukenmeyt
  48. Beekman B.V.
  49. Owens Corning Veil Netherlands B.V. (Team 1.)
  50. Owens Corning Veil Netherlands B.V. (Team 2.)
  51. Linthorst Techniek
  52. Rabobank Apeldoorn en omgeving (Mix-klasse)
  53. Mr. Green
  54. Ekro BV
  55. TJ Boxing Training Clubs

SMN Post Drakenbootrace Buurten & Verenigingen

  1. Rietdekkersdreef
  2. De Parken - Lady's
  3. AMHC Veterinnen B (Vereniging)
  4. Sportclub Teuge (Vereniging)
  5. Waterlei
  6. Kanaal Noord-2
  7. The Rams RFC (Vereniging)
  8. Spadelaan
  9. Middellaan
  10. Zeeverkennersgroep Brandaen-1 (Vereniging)
  11. Zeeverkennersgroep Brandaen-2 (Vereniging)
  12. NTK Intenz (Vereniging)
  13. Frambozenlaan
  14. Interservice Apeldoorn (Vereniging)
  15. Het oude Veen, Lieren
  16. Ravelijn
  17. AV'34 Apeldoorn (Vereniging)
  18. Dovensportvereniging Liever Sportiever (Vereniging)
  19. SV Dynamo - Heren (Vereniging)
  20. KV Apeldoorn (Vereniging)
  21. Kapelmeestershoeve
  22. SV Dynamo - Dames (Vereniging)
  23. Arbeidstraat
  24. Beekbergen
  25. Kerschoten
  26. Edelmetaalbuurt
  27. Trommelaarshoeve
  28. Osseveldweg - Ladies
  29. Wenum Wiesel
  30. Koningin Hortenselaan
  31. Heelmeestersdreef
  32. Albatross 4 (Vereniging)
  33. Vlierbessenlaan
  34. Richtersweg, Ugchelen
  35. Apeldoorn Centrum
  36. Torenstraat
  37. Osseveldweg - Heren
  38. ASK Theater (vereniging)
  39. Parken 1
  40. Squashcentrum Apeldoorn (vereniging)
  41. Apeldoorn Noord
  42. Schubertplein
  43. Heideblauwtjes
  44. Houttuinen Noord
  45. C.O.M. (Contact oud Mariniers) (vereniging)
  46. Inktzwammetjes
  47. Rode Kruis Apeldoorn
  48. Hockeyclub Ares

MEEDOEN MET JE BEDRIJF

MEEDOEN MET DE BUURT OF VERENIGING